Gdzie spędzić noc sylwestrową w Zakopanem?

Gdzie spędzić noc sylwestrową w Zakopanem?

Marzy ci się Sylwester w górach? Wybierz Zakopane! To stolica polskich gór, urzekająca architekturą oraz pięknymi, malowniczymi krajobrazami. Zakopane to nie tylko świetne miejsce na spędzenie wakacji zimowych. Dobrze przygotowane stoki narciarskie umożliwiają aktywny wypoczynek podczas dnia, a bogata oferta imprez sylwestrowych sprawi, że ta ostatnia noc w roku będzie z pewnością niezwykła.

Imprezy plenerowe

W Zakopanem organizowana jest, jedna z większych w Polsce, impreza pod gołym niebem. Duża scena, efekty świetlne oraz występy największych gwiazd polskiej estrady to przepis na niezapomniany wieczór. Boisz się, że nie starczy dla Ciebie miejsca? Bez obaw! Ta impreza plenerowa organizowana jest w przestronnym parku w samym sercu Zakopanego, tuż przy tętniących życiem Krupówkach. Wstęp wolny umożliwia podjęcie decyzji nawet w ostatniej chwili. Dla tych, którzy zdecydują się na sylwestra w domu lub hotelu pozostaje relacja telewizyjna na żywo.

Jeśli od wspólnej imprezy bardziej cenisz sobie ciszę, polecamy odwiedzenie Gubałówki. Podczas nocy sylwestrowej kolejka na szczyt, znajdujący się na wysokości ponad 1100 m.n.p.m., będzie czynna do godziny 2:00. Na górze czekać będzie wystawa rzeźb świetlnych oraz pięknie przystrojona choinka. Ze szczytu wspaniale będzie widać rozświetloną fajerwerkami panoramę.

Dbaj o bezpieczeństwo!

Zakopane to polskie sylwestrowe miasto numer jeden. Imprezy plenerowe, zabawy w karczmach lub wystawne bale – jest w czym wybierać! To idealne miejsce na zimowe wczasy. Żeby Sylwester był udany i bezpieczny powinieneś zastosować się do następujących wskazówek:

  • bądź ostrożny przy odpalaniu rac i petard,
  • zawsze miej przy sobie kartkę z zapisanym adresem noclegu,
  • noś ze sobą dokumenty,
  • nie odłączaj się od grupy.